خدمات

تخصص ما در بروزوین

خدمات ویژه ما

متخصصان حرفه ای در بروزوین گرد هم آمده اند تا بروزترین، با کیفیت ترین و اقتصادی ترین خدمات را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند. کلیه خدمات بروزوین با کیفیت مطلوب و در کمترین زمان ممکن در اختیار کارفرما قرار می گیرد. از جمله خدمات این مجموعه به شرح زیر است.

درب و پنجره دوجداره

درب ها و پنجره های دو جداره دارای ساختاری دولایه و عایق هستند که در انواع آلومینیوم و UPVC تولید می شوند. در ساخت این درب و پنجره ها به منظور حفظ انرژی محیط، کاهش هزینه ها و جلوگیری از ورود آلودگی های صوتی و گرد و خاک، از گاز آرگون به عنوان عایق استفاده می شود.

دسته بندی این درب و پنجره ها معمولا با توجه به نوع چارچوب و متریال به کار رفته در آنها انجام می پذیرد. لازم به ذکر است که علاوه بر چارچوب، نوع شیشه استفاده شده برای درب و پنجره های دوجداره نیز در میزان عایق بودن آنها تاثیر بسزایی دارد.

درب و پنجره سه جداره

پنجره سه جداره عملا یک پنجره دو جداره upvc است که یک شیشه اضافه دارد. اما چرا باید به پنجره دو جداره یک شیشه اضافه کرد؟ هدف از سه جداره کردن پنجره‌ها، مقابله با سر و صدا و برودت و حرارت است. پنجره دو جداره مانند پنجره سه جداره مقاومت بسیار بالایی در برابر سروصدا و گرما و سرما دارد. اما این مقاومت حد و حدی دارد. این پنجره ها پنجره هایی هستند که شامل سه لایه شیشه با میزان انتشار کم و یا جریان آهسته هوا هستند که بین آنها معلق است. این نوع از پنجره ها گزینه ای ایده آل برای صاحبان خانه هایی محسوب می شوند که قصد دارند خانه های قدیمی خود را در برابر آب و هوای سرد مقاوم تر نمایند.

توری های ساده و پلیسه ای

توری پلیسه ای با نام های دیگری از جمله توری تاشو و توری آکاردئونی در بازار موجود میباشد . توری های پلیسه قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده ای دارند و این ویژگی ( متحرک بودن ) سبب باز و بسته شدن راحت این توری ها در قاب آلومینیومی میشود. درحالی که توری های ثابت فقط هنگام شستشو و نظافت از فریم خود جدا میشود. توری های پلیسه به دو صورت تک فریم و دبل فریم طراحی شده‌اند در مدل تک فریم که در حال حاضر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد امکان جدا کردن توری از قاب وجود ندارد اما در توری های پلیسه دبل فریم این امکان وجود دارد.

پنجره نرمال بریک

پنجره های نرمال بریک نوعی از پنجره می باشد که دقیقا از آلومینیوم های که قبلا برای پنجره های قدیمی استفاده می شود استفاده می کند با این تفاوت که در جهت زیبایی و بهبود کارایی یسری از کارها روی پنجره قرار گرفته است و از نظر زیبایی بسیار بهتر از نمونه های قدیمی می باشد این پنجره ها تمام از جنس آلومینیوم می باشد و برای نصب این پنجره ها نیز همانند سایر پنجره های دیگر به یراق خاصی نیاز نمی باشد و شما می توانید از یراقی که در بازار موجود می باشد و برای سایر پنجره ها استفاده می شود استفاده نمایید . اما پیشنهاد می شود برای نصب پنجره دوجداره نرمال از یراق Epdm استفاده نمایید این یراق یکی از بهترین یراق های موجود در بازار برای پنجره های آلومینیومی می باشد .

پنجره های ترمال بریک

در ساخت درب و پنجره ترمال بریک، به جز اینکه شیشه ها دو جداره هستند، از پروفیل های خاصی نیز استفاده می شود. ساختار پروفیل ترمال بریک به این صورت است که در بین پروفیل های آلومینیومی تیغه پلی آمید قرار میگیرد تا برای شکستن جریان انتقال گرما/سرما مانند عایق (یا همان ترمال بریک) عمل کند.
این روش باعث می شود تا دیگر در پروفیل آلومینیومی که در چارچوب بکار رفته است، انتقال حرارت نداشته باشیم.
در واقع برای ساخت پنجره‌های آلومینیومی ترمال بریک، از دو فریم آلومینیومی به همراه مانعی در میان آن ها استفاده می شود. هرچند این مانع حتما باید از جنس پلی آمید باشد زیرا اگر به جای آن، متریال دیگری مثل PVC بکار رود، مقاومت پنجره کاهش پیدا می کند.

برای تماس با تیم کارشناسی ما